Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/ifbb/domains/ifbb.lt/public_html/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
37-as Arimex Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas

LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

37-as Arimex Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas

 

logoŠ.m. balandžio 22 d.  Kėdainių arenoje vyko svarbiausios šių metų Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos  (IFBB) varžybos – 37-as Arimex Lietuvos  kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas. Pagrindiniais laureatais tapo absoliučių čempionų titulus iškovoję Virginija Kaminska (Vilniaus „Impuls“), Tomas Bendoraitis, Renatas Suleimanovas (abu – Marijampolės „Tauras“) ir Diana Stankejeva (Šilutės „Oazis).

VARŽYBŲ PROTOKOLAI

Varžybų vaizdo įrašas

Čempionato prizininkais atskirose kategorijose tapo:

Bikinis ūgio kategorija -166 cm:

1. Eglė Gestautaitė, Vilniaus „Star gym“

2. Sandra Kazlauskienė, Šiaulių „Fit house“

3. Jekaterina Poplavska, „Tauras“

  

Bikinis ūgio kategorija +166 cm:

1. Diana Stankejeva, „Oazis“

2. Kristina Narbutaitytė, Vilniaus „Dubinas team“

3. Ramona Žiauberytė, „Fit house“

Vyrų figūros ūgio kategorija -179 cm:

1. Renatas Suleimanovas , „Tauras“

2. Liudas Vaisieta, „Tauras“

3. Aivaras Gavrilovas, „Dubinas team“

Vyrų figūros ūgio kategorija +179 cm:

1. Aivaras Zambacevičius, Kauno „Power team“

2. Edvinas Tuinyla, Kauno „Team kulturizmas.net

3. Modestas Kungys, Jonavos „Maximus gym“

Kūno fitnesas:

1. Virginija Kaminska, „Impuls“

2. Julija Krugliakova, „Team kulturizmas.net

3. Daiva Varnelienė, „Tauras“

Klasikinis kultūrizmas:

1. Nerijus Tamošaitis, Jurbarko „Progresas“

2. Donatas Radavičius, Raudondvario „Donny gym“

3. Dovydas Padolskas, Vilniaus „D‘Atlantis“

Kultūrizmas svorio kategorija -85 kg:

1. Vytautas Žylė, „Fit house“

2. Justas Poliakus, „Fit house“

3. Martynas Savickas, Šiaulių „Gylys“

Kultūrizmas svorio kategorija -95 kg:

1. Tomas Bendoraitis, „Tauras“

2. Mindaugas Giedris, „Tauras“

3. Juozas Šimilevičius, „Tauras“

Kultūrizmas svorio kategorija +95 kg:

1. Tomas Kudelis, „Power team“

2. Deividas Dubinas, „Dubinas team“

3. Piotr Ševčenko, „D‘Atlantis“

Moterų veteranių kūno fitnesas:

1. Daiva Varnelienė, „Tauras“

2. Edita Kaliūnienė, „Progresas“

3. Ingrida Žukaitė, „Progresas“

Vyrų veteranų kultūrizmas:

1. Mindaugas Giedris, „Tauras“

2. Juozas Šimelevičius, „Tauras“

3. Vitalijus Dikidži, „Fit house“

Klubų įskaita: 

1. Marijampolės „Tauras“

2. Šiaulių „Fit house“

3. Vilniaus „Dubinas team“ ir Jurbarko „Progresas“

Trenerių įskaita: 

1. Rinaldas Česnaitis

2. Arūnas Vandys

3. Arvydas Mickus

Čempionate rungtyniavo 99 atletai. Specialia ilgamečio federacijos vadovo Romano Kalinausko (1941-1998)  vardo nominacija „Už didžiausią pažangą" buvo apdovanotas Vytautas Žylė.

LC01LC02LC03LC04LC1LC2LC3LC4

 LC05LC07LC5LC6LC06

LC7LC8LC9LC10LC11LC12LC13LC14LC16LC17LC18LC19LC20LC21LC22LC23LC24LC25LC26 

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version