Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/ifbb/domains/ifbb.lt/public_html/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Lietuvos jaunimo pirmenybės ir "Partinisgym" taurė

LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

Lietuvos jaunimo pirmenybės ir "Partinisgym" taurė

LKF EmblemaSekmadienį Naujoje Akmenėje vyko paskutinės pavasario sezono IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos Lietuvoje – „Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo , „Fit model“, Naujokų kultūrizmo, fitneso ir bikinio pirmenybės bei „Partinisgym taurė“.  Jose dalyvavo beveik 80 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos. Lietuvos pirmenybėse dalyviai varžėsi trylikoje kategorijų. Absoliučiais pirmenybių nugalėtojais tapo Indrė Balevičiūtė (Marijampolės „Tauras“) ir Vilius Sosnovskis (Vilniaus „Dubinas team“).

Varžybų protokolai

Nugalėtojai pagal kategorijas:

Moterų „Fit model“:

  1. Paulina Launagaitė (Vilniaus „Fitness LT“)
  2. Eglė Plekavičiūtė („Fitness LT“)
  3. Anastasija Novickaja (Kauno „Team kulturizmas.net“)

Jaunučių merginų (-16 m.) kūno fitnesas:

  1. Justė Tamašauskaitė (Naujosios Akmenės „Partinisgym“)

Jaunučių vaikinų (-16 m.) kultūrizmas:

  1. Karolis Linkevičius (Šiaulių „Gylys“)
  2. Jonas Grigas („Tauras“)

Jaunių merginų (-18 m.) kūno fitnesas:

  1. Roberta Rimkutė (Šilutės „Oazis“)
  2. Greta Kizelytė („Oazis“)
  3. Aušrinė Jankevičiūtė (Kauno „Didysis Grifas“)

Jaunių vaikinų (-18 m.) kultūrizmas:

  1. Haroldas Buckūnas („Tauras“)
  2. Rokas Linkevičius („Gylys“)
  3. Gytis Šliauteris („Partinisgym“)

Jaunimo merginų (-23 m.) bikini:

  1. Veronika Iljinaitė (Kauno „Power team“)
  2. Ligita Motiejauskaitė („Oazis“)
  3. Diana Žiaugaitė („Dubinas team“)

Jaunimo merginų (-23 m.) kūno fitnesas:

  1. Indrė Balevičiūtė („Tauras“)
  2. Kristina Chilčenkaitė („Tauras“)

Jaunimo vaikinų (-23 m.) figūra:

  1. Edvinas Tuinyla („Team kulturizmas.net“)
  2. Edvinas Malyševas (Vilniaus „Ultimate gym“)
  3. Rokas Razumas („Ultimate gym“)

Jaunimo vaikinų (-23 m.)  klasikinis kultūrizmas:

  1. Tomas Kairys („Tauras“)
  2. Tomas Undžys   („Oazis“)
  3. Edvinas Pupkis („Tauras“)

Jaunimo vaikinų (-23 m.) kultūrizmas:

  1. Vilius Sosnovskis („Dubinas team“)
  2. Arminas Kurmauskas („Power team“)
  3. Viktoras Adačkus („Tauras“)

Naujokių moterų kūno fitnesas:

  1. Marta Petrušytė („Tauras“)
  2. Vita Lenkauskaitė (Šiaulių „Fit House“)
  3. Diana Gželko (Vilniaus „Star gym“)

Naujokų vyrų kultūrizmas:

  1. Vitoldas Jankauskas („Tauras“)
  2. Mindaugas Murauskas (Jurbarko „Progresas“)
  3. Tomas Vadeikis (Kauno „Kūno kultas“)

Naujokių  moterų bikini:

  1. Viktorija Ržavskaja („Fit House“)
  2. Vaiva Mockutė (Kelmės „Liepsna gym“)
  3. Aurelija Karaliūtė (Kauno „Sport In“)

Trenerių įskaita:

  1. Rinaldas Česnaitis
  2. Vidmantas Lukys
  3. Mindaugas Vilkas

Komandų įskaita:

  1. Marijampolės „Tauras“
  2. Šilutės „Oazis“
  3. Šiaulių „Gylys“.

„Partinisgym taurėje“ sportininkai varžėsi dvejose kategorijose – bikini ir kultūrizmo. Šių varžybų nugalėtojais pripažinti Ramona Žiauberytė („Fit House“) ir Tomas Bendoraitis („Tauras“). Antras vietas užėmė Diana Stankejeva („Oazis“) ir Justas Poliakus, treti buvo Lina Kuldrickė (abu – „Fit House“) ir Nerijus Tamošaitis („Progresas“).

Lietuvos sportininkų dar laukia startai Ispanijoje, Portugalijoje, Čekijoje ir Gruzijoje.

Nuotraukų autorius VS-FOTO.LT

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos gen. sekretorė

 LP3LP4LP5LP6LP7LP8LP9LP10LP11LP12LP13 

LP2LP1

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version