2016 m. Latvijos čempionatas ir Fit model Baltijos šalių mačas

images Š.m. balandžio 24 d.   Lietuvos atstovai dalyvavo IFBB „Atvirajame Latvijos čempionate“ ir „Fit model Baltijos šalių mače“.

Latvijos čempionato nugalėtoju klasikinio kultūrizmo kategorijoje tapo Tomas Kairys (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)Ž.ivilė Augustytė buvo antra (bikini -163 cm kategorija, Vilniaus „Fitness LT“). Bronzos medalius iškovojo Elėja Lukytė (kūno fitneso kategorija, Šiaulių „Gylys“), Anastasija Sidorevič (bikini -160 cm kategorija, „Fitness LT“), Edgaras Gladas (kultūrizmo kategorija Marijampolės „Tauras“) ir Edvinas Tuinyla (vyrų „physique“ -178 cm, „R. Žeimio sporto klubas“).

Tarp finalininkų taip pat pateko ir penktas vietas užėmė Rita Milinovič (bikini -169 cm kategorija, „Tauras“), Deividas Smailys (vyrų „physique“ -178 cm, „R. Žeimio sporto klubas“) ir Martynas Savickas (kultūrizmo kategorija, „Gylys“). Šeštą vietą kultūrizmo kategorijoje užėmė Mantas Grubis („Tauras“), o Lukas Smagurauskas buvo šeštas vyrų „physique“ +178 cm kategorijoje („R. Žeimio sporto klubas“).

„Fit model Baltijos šalių mače“ dalyvavo 10 Lietuvos atstovių, kurios laimėjo 2 iš 3 ūgio kategorijų. -163 cm kategorijos nugalėtoja paskelbta Gintarė Kondratavičiūtė. Asta Šavdinytė iškovojo sidabro medalį kategorijoje -168 cm, o Edita Rakovska laimėjo +168 cm kategorijoje. Tarp finalininkų aukščiausioje ūgio kategorijoje buvo dar 3 Lietuvos atstovės: Inga Laurinėnaitė – bronzos medalis, Alvina Mockutė – 4 vieta, Renata Gaidan – 5 vieta.