„Arnold Classic Europe 2016″

ace Rugsėjo 22-25 d. Ispanijoje, Barselonoje vyko IFBB tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „Arnold Classic Europe 2016”, kuriame dalyvavo daugiau nei 1100 sportininkų.

Lietuvai atstovavo aštuoni sportininkai: Marta Alešiūnaitė iškovojo aukso medalį moterų (+35 m.) kūno fitneso kategorijoje ir pateko tarp finalininkių užėmusi šeštą vietą moterų kūno fitneso -163 cm kategorijoje (Kauno „Power team“). Moterų kūno fitneso -158 cm kategorijoje startavusi Daiva Žuvaitienė užėmė ketvirtą vietą.

Dešimtas buvo Linas Petraitis, kuris dalyvavo jaunimo vaikinų „physique“ +175 cm kategorijoje, vyrų „physique“ -181 cm kategorijoje jis liko vienuoliktas. Dvylikti buvo Tomas Kybartas startavęs vyrų (40-49 m.) kultūrizmo -85 kg kategorijoje (visi – Marijampolės „Tauras“) ir Antanas Šimokaitis, kuris dalyvavo vyrų kultūrizmo -80 kg kategorijoje (Kauno „Pegasas“). Deimantė Žukaitytė (bikini fitneso -166 cm kategorija, Vilniaus KFKS), Marius Masevičius (jaunimo vaikinų „physique“ +175 cm kategorija) ir Michail Žovnir (vyrų „physique“ +184 cm kategorija, abu – Vilniaus „Dubina team“) į Top-11 nepateko.

Lietuvoje pirmosios šio sezono kultūrizmo ir fitneso varžybos vyks spalio 15 („Galintos taurė“ Raudondvaryje, Kauno r.) ir 16 d. („Vilniaus taurė“, Vilniuje).

Informaciją parengė: Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos generalinė sekretorė