LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

28-osios Lietuvos taurės varžybos ir tarptautinis turnyras Suomijoje

43439967 1150687018440183 7645146231894704128 oSpalio 6-7 d. Tauragėje vyko 28-osios IFBB Lietuvos taurės varžybos. Jose dalyvavo beveik 150 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Absoliučiais varžybų nugalėtojais jaunimo amžiaus grupėje pripažinti Ugnė Mačiulytė (Šiaulių „Eurogym“) ir Nerijus Mažeika (Šiaulių „Sporto kodas“). Tarp suaugusiųjų absoliučiais Taurės varžybų nugalėtojais tapo Ramona Žiauberytė (bikini), Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas, abi – Šiaulių „Fortūna“), Stanislav Voidag (kultūrizmas, Marijampolės „Tauras“) ir Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“).

 

 Protokolas

 Atskirose kategorijose prizininkais tapo:

 Merginų (-16 m.) kūno fitnesas:

1. Eva Griškevičiūtė (Šilutės „Oazis“)

2. Gabrielė Kijauskaitė (Raudondvario „Donny gym“)

3. Emilė Stankaitytė (Naujosios Akmenės „Partinis gym“)

Vaikinų (-16 m.) kultūrizmas:

1. Dainius Steponkus (Kelmės „Liepsna gym“)

2. Ugnius Kalinauskas („Progresas“)

3. Matas Šimkus („Progresas“)

Merginų (-18 m.) kūno fitnesas:

1. Ugnė Mačiulytė („Eurogym“)

2. Kamilė Leonovič (Vilniaus „Fitness LT“)

3. Aliaksandra Dzemidovich („Fitness LT“)

Vaikinų (-18 m.) kultūrizmas:

1. Karolis Linkevičius (Šiaulių „Gylys“)

2. Laurynas Šileika („Progresas“)

3. Vytis Puodžiukynas (Kauno „A-Team“)

Merginų (-23 m.) bikini:

1. Neda Silkinytė (Vilniaus „Dubinas team“)

2. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

3. Diana Žiaugaitė („Tauras“)

Vaikinų (-23 m.) kultūrizmas:

1. Vilius Petrik (Kauno „Pegasas“)

2. Tadas Čeponis („Tauras“)

3. Ernestas Korsakovas (Jonavos „Maximus gym“)

Vaikinų (-23 m.) figūra:

1. Edvinas Tuinyla („A-Team“)

2. Domantas Murauskas („Progresas“)

3. Aironas Mickevičius („Tauras“)

Naujokų kultūrizmas:

1. Edvinas Maksimovas („Tauras“)

2. Edgaras Gaveika („Ultimate gym“)

3. Paulius Kiaulys (Kauno „Minotauras“)

Naujokių kūno fitnesas:

1. Laura Maslauskienė („Progresas“)

2. Ema Burevičienė („Tauras“)

3. Olga Martinkėnienė („Tauras“)

Naujokių bikini:

1. Gintarė Palubinskaitė (Šiaulių „Fit House“)

2. Marija Chritankova („Partinis gym“)

3. Lisa Marija Agafonova (Latvija)

Veteranų kultūrizmas:

1. Stanislav Voidag („Tauras“)

2. Mindaugas Ivanauskas (Kauno „Kūno kultas“)

3. Marius Leonavičius (Kauno „Heraklėja“)

Veteranių kūno fitnesas:

1. Laura Maslauskienė („Progresas“)

2. Ela Pivoriūnaitė (Vilniaus „Sky gym“)

3. Vilma Kontrauskienė (Kauno „Lokiai“)

Kultūrizmas:

1. Tomas Kudelis („Lokiai“)

2. Tomas Dubauskas („Tauras“)

3. Ovidijus Ringys („Ultimate gym“)

Bikini -166 cm:

1. Sandra Kazlauskienė („Fortūna“)

2. Rimgailė Šliktaitė („Kūno kultas“)

3. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

Bikini +166 cm:

1. Ramona Žiauberytė („Fortūna“)

2. Lina Kudrickė („Fit Huose“)

3. Neda Silkinytė („Dubinas team“)

Vyrų figūra -179 cm:

1. Edvinas Tuinyla („A-Team“)

2. Ernetas Koroliovas (Kauno „Fitclub“)

3. Modestas Kungys („Kūno kultas“)

Vyrų figūra +179 cm:

1. Artūras Zikis („Progresas“)

2. Simonas Pužas („Tauras“)

3. Dalius Popa („A-Team“)

Klasikinis kultūrizmas:

1. Karolis Zokas („Tauras“)

2. Julius Povilaitis („Kūno kultas“)

3. Tomas Šalkauskas („Ultimate gym“)

Vyrų klasikinė figūra:

1. Erikas Aleksandravičius („Progresas“)

2. Žygimantas Zmejauskas („Tauras“)

3. Egert Oiov (Estija)

Wellness:

1. Milda Brūverė („Tauras“)

2. Ilona Miknienė („Fortūna“)

3. Laura Janulaitytė („Tauras“)

Kūno fitnesas:

1. Vita Lenkauskaitė („Fortūna“)

2. Gintarė Omilijonaitė („Tauras“)

3. Gae Taalvelt (Estija)

Fit model:

1. Akvilė Judzinskytė („Fitness LT“)

2. Kristina Mickienė („Fitness LT“)

3. Julija Isakova (Latvija)

Geriausi treneriai:

1. Rinaldas Česnaitis („Tauras“)

2. Arvydas Mickus („Progresas“)

3. Arūnas Vandys („Fortūna“)

Geriausi klubai:

1. Marijampolės „Tauras“

2. Jurbarko „Progresas“

3. Vilniaus „Fitness LT“

Žiūrovai taip pat išvydo moterų figūros parodomąją programą, kurią atliko Martyna Binderytė („Tauras“) bei vyrų fit model pristatymą, kurį atliko Regmantas Jančaras („Progresas“).

Tą patį savaitgalį du lietuviai dalyvavo IFBB tarptautiniame turnyre Suomijoje, kur abu iškovojo sidabro medalius: Virginija Kaminska (Vilniaus VKKRKS) kūno fitneso -163 cm kategorijoje ir Renatas Suleimanovas („Tauras“) vyrų figūros -173 cm kategorijoje.

Jau kitą savaitgalį sportininkai varžysis Vilniaus taurės varžybose. Dalis Lietuvos atstovų taip pat išvyks į tarptautinius turnyrus Makedonijoje ir Čekijoje.

Nuotraukų autorius A. Stapčinskas

43293095 1150685708440314 3776608625053663232 o43307279 1150685891773629 2581754508627410944 o43322926 1150685545106997 926250027125309440 o43337709 1150686958440189 4271917890149548032 o43339997 1150686278440257 985317492576485376 o43345351 1150685915106960 8304879257536954368 o43346234 1150685565106995 3811422861155893248 o43350162 1150686115106940 287705324989710336 o43351576 1150685885106963 6737657171674136576 o43374050 1150685671773651 3477221848012292096 o43378248 1150686328440252 6570351200309346304 o43390243 1150686428440242 3278462813231644672 o43398260 1150685718440313 6208248700926427136 o43411603 1150687098440175 3117570529414873088 o43419392 1150686615106890 4019291972542922752 o43429722 1150686638440221 2495747685445795840 o43434703 1150685425107009 7753985393279631360 o43480487 1150685771773641 4691467514146717696 o43500067 1150686995106852 1693695433777348608 o43500659 1150686068440278 7706995049447292928 o43527301 1150686378440247 6888674445209108480 o43565393 1150686848440200 3568591766791651328 o43351593 1982351201803979 1573916818890817536 n43569477 2184700991549854 3747099150303363072 n

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version