LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

biudzeto samata

Peržiūros: 698

biudzeto samata

Peržiūros: 3175

Sportininkai dalyvavę 2015-2018 m. PČ ir EČ

2018

2018 m.
El. Nr. Vardas, pavardė Klubas/Komanda Treneris (-iai) EČ/PČ
  Edgaras Gladas Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis PČ suaugusiųjų
  Vytautas Žylė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys PČ suaugusiųjų
  Tomas Kudelis Kauno „Lokiai“ A.Vandys PČ suaugusiųjų
  Sandra Kazlauskienė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys PČ suaugusiųjų
  Ramona Žiauberytė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys PČ suaugusiųjų
  Neda Silkinytė Vilniaus „Dubinas Team“ D. Dubinas ir K. Narbutaitytė PČ suaugusiųjų
  Diana Žiaugaitė Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis PČ suaugusiųjų
  Skaistė Danilevičiūtė Vilniaus „Dubinas Team“ D. Dubinas ir K. Narbutaitytė PČ suaugusiųjų
  Asta Kaukaitė Vilniaus „Fitness LT“ T. Petrokas PČ suaugusiųjų
  Lina Kudrickė Šiaulių „Fit House“ Ž. Milius PČ suaugusiųjų
  Virginija Kaminska VKKRKS N. Liutikas PČ suaugusiųjų
  Vita Lenkauskaitė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys PČ suaugusiųjų
  Ilona Miknienė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys PČ suaugusiųjų
  Milda Bruverė Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis PČ suaugusiųjų
  Renatas Suleimanovas Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis PČ suaugusiųjų
  Simonas Pužas Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis PČ suaugusiųjų
  Evaldas Tuinyla Kauno „A-Team“ A.Mikelionis PČ suaugusiųjų
  Artūras Zikis Jurbarko „Progresas“ A.Mickus PČ suaugusiųjų
  Modestas Kungys Kauno „Kūno kultas team“ Individualiai PČ suaugusiųjų
  Arthur Mileris Šilutės „Oazis“ M. Vilkas EČ jaunimo
  Edvinas Malyševas Vilniaus „Ultimate gym“ A.Grybaukas EČ jaunimo
  Deividas Jonikaitis Vilniaus „Dubinas Team“ D. Dubinas ir K. Narbutaitytė EČ jaunimo
  Neda Silkinytė Vilniaus „Dubinas Team“ D. Dubinas ir K. Narbutaitytė EČ jaunimo
  Skaistė Danilevičiūtė Vilniaus „Dubinas Team“ D. Dubinas ir K. Narbutaitytė EČ jaunimo
  Ilona Miknienė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys

suaugusiųjų

  Arūnas Vandys Šiaulių „Fortūna“ P. Merino Itarte

suaugusiųjų

  Rolandas Žeimys Kauno „R.Žeimio s. k.“ D. Barzinskas

suaugusiųjų

  Edita Kaliūnienė Jurbarko „Progresas“ A.Mickus

suaugusiųjų

  Tomas Kudelis Kauno „Lokiai“ A.Vandys

suaugusiųjų

  Tomas Bendoraitis Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis

suaugusiųjų

  Ričardas Ramanauskas Jurbarko „Progresas“ A.Mickus

suaugusiųjų

  Gedvydas Norkevičius Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis

suaugusiųjų

  Deividas Gūžys Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis

suaugusiųjų

  Regimantas Sinkevičius Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis

suaugusiųjų

  Renatas Suleimanovas Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis

suaugusiųjų

  Sandra Kazlauskienė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys

suaugusiųjų

  Julija Ivanauskienė Vilniaus „Dubinas Team“ D. Dubinas ir K. Narbutaitytė

suaugusiųjų

  Ramona Žiauberytė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys

suaugusiųjų

  Asta Kočenaitė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys

suaugusiųjų

  Virginija Kaminska VKKRKS N. Liutikas

suaugusiųjų

  Vita Lenkauskaitė Šiaulių „Fortūna“ A.Vandys EČ suaugusiųjų
  Akvilė Judzinskytė Vilniaus „Fitness LT“ T. Petrokas PČ suaugusiųjų
  Kristina Mickienė Vilniaus „Fitness LT“ Individualiai PČ suaugusiųjų
  Julija Martinkevič Marijampolės „Tauras“ R. Česnaitis PČ suaugusiųjų

2017

2017 m.

El. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas/Komanda

Treneris (-iai)

EČ/PČ

1.       

Tomas Kairys

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ jaunimo

2.       

Vilius Sosnovskis

Vilniaus „Dubinas Team“

D. Dubinas

PČ jaunimo

3.       

Indrė Balevičiūtė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ jaunimo

4.       

Elėja Lukytė

Šiaulių „Gylys“

V. Lukys

PČ jaunimo

5.       

Edvinas Tuinyla

Kauno „Power team gym“

A.Mikelionis

PČ jaunimo

6.       

Rasa Selemonavičūtė

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

PČ suaugusiųjų

7.       

Marta Alešiūnaitė

Kauno „Lokiai“

P. Merino Itarte

PČ suaugusiųjų

8.       

Daiva Varnelienė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

9.       

Rolandas Žeimys

Kauno „R. Žeimio s.k.“

D. Barzinskas

PČ suaugusiųjų

10.   

Diana Stankejeva

Šilutės „Oazis“

M. Vilkas

PČ suaugusiųjų

11.   

Skirmante Puzinaite

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

PČ suaugusiųjų

12.   

Marta Alesiunaite

Kauno „Lokiai“

P. Merino Itarte

PČ suaugusiųjų

13.   

Daiva Varneliene

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

14.   

Marius Megelaitis

Šilutės „Oazis“

M. Vilkas

EČ jaunimo

15.   

Vilius Sosnovskis

Vilniaus „Dubinas Team“

D. Dubinas

EČ jaunimo

16.   

Tomas Kairys

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ jaunimo

17.   

Mindaugas Giedris

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

18.   

Vilius Sosnovskis

Vilniaus „Dubinas Team“

D. Dubinas

EČ suaugusiųjų

19.   

Vytautas Žyle

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

20.   

Tomas Bendoraitis

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

21.   

Justas Poliakus

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

22.   

Deividas Dubinas

Vilniaus „Dubinas Team“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

23.   

Tomas Kudelis

Kauno „Lokiai“

A. Vandys

EČ suaugusiųjų

24.   

Piotr Sevčenko

Vilniaus „D‘Atlantis“

D. Lukoševičius

EČ suaugusiųjų

25.   

Renatas Suleimanovas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

26.   

Regimantas Sinkevičius

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

27.   

Liudas Vaisieta

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

28.   

Aivaras Gavrilovas

Vilniaus „Dubinas Team“

D. Dubinas

EČ suaugusiųjų

29.   

Sandra Kazlauskiene

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

30.   

Ramona Ziauberyte

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

31.   

Kristina Narbutaityte

Vilniaus „Dubinas Team“

Individualiai

EČ suaugusiųjų

32.   

Diana Stankejeva

Šilutės „Oazis“

M. Vilkas

EČ suaugusiųjų

33.   

Skirmante Puzinaite

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

34.   

Daiva Varneliene

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

35.   

Goda Randakevičiūtė

Vilniaus „D‘Atlantis“

D. Lukoševičius

EČ suaugusiųjų

36.   

Rita Milinovic

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

37.   

Rasa Selemonaviciute

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

38.   

Egle Gestautaite

Vilniaus „Star gym“

Individualiai

EČ jaunimo

39.   

Edgaras Gladas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

40.   

Lukas Galdikas

Kauno „Kūno kultas team“

Individualiai

PČ suaugusiųjų

41.   

Linas Petraitis

Kauno „Kūno kultas team“

Individualiai

PČ suaugusiųjų

2016

2016 m.

El. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas/Komanda

Treneris (-iai)

EČ/PČ

1.       

Marta Alesiunaite

Kauno „Power team“

P. Merino Itarte

suaugusiųjų

2.       

Renata Marcinkutė

Kauno „Power team“

T. Daubaras

suaugusiųjų

3.       

Marta Alešiūnaitė

Kauno „Power team“

P. Merino Itarte

PČ 2 kat. suaugusiųjų

4.       

Sonata Ilijonskienė

Kauno „Power team“

R. Marcinkutė

PČ suaugusiųjų

5.       

Viktorija Petraitytė

Šiaulių „Gylys“

V. Lukys

PČ suaugusiųjų

6.       

Daiva Žuvaitienė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

7.       

Daiva Varnelienė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

8.       

Justinas Barkus

Vilniaus „Dubinas team“

D. Dubinas

PČ suaugusiųjų

9.       

Renatas Suleimanovas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

10.   

Kristina Narbutaitytė

Vilniaus „Dubinas team“

Individualiai

PČ suaugusiųjų

11.   

Viktorija Sadovskaja

Vilniaus „Star gym“

M. Sadovskij ir A. Sadovskaja

PČ suaugusiųjų

12.   

Sandra Kazlauskienė

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

PČ suaugusiųjų

13.   

Linas Petraitis

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

14.   

Asta Kočenaitė

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

PČ suaugusiųjų

15.   

Rasa Selemonavičiūtė

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

PČ suaugusiųjų

16.   

Marius Arlauskas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

17.   

Tomas Bendoraitis

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

PČ suaugusiųjų

18.   

Renata Marcinkutė

Kauno „Power team“

T. Daubaras

EČ suaugusiųjų

19.   

Daiva Žuvaitienė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

20.   

Sandra Markauskaitė

Kauno „Power team“

R. Marcinkutė

EČ suaugusiųjų

21.   

Veronika Iljinaitė

Kauno „Power team“

T. Genevičius ir M. Alešiūnaitė

EČ jaunimo

22.   

Gintarė Burdulytė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ jaunimo

23.   

Elėja Lukytė

Šiaulių „Gylys“

V. Lukys

EČ jaunimo

24.   

Edgaras Gladas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ jaunimo

25.   

Marius Mėgelaitis

Šilutės „Oazis“

M. Vilkas

EČ jaunimo

26.   

Linas Petraitis

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ jaunimo

27.   

Laima Petrukonytė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

28.   

Diana Stankejeva

Šilutės „Oazis“

M. Vilkas

EČ suaugusiųjų

29.   

Renatas Suleimanovas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

30.   

Liudas Vaisieta

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

31.   

Gedvydas Norkevičius

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

32.   

Deividas Dubinas

Vilniaus „Dubinas team“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

33.   

Piotr Ševčenko

Vilniaus „D‘Atlantis“

D. Lukoševičius

EČ suaugusiųjų

34.   

Vytautas Žylė

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

35.   

Asta Kočenaitė

Šiaulių „Fit House“

A.Vandys

EČ suaugusiųjų

2015

2015 m.

El. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas/Komanda

Treneris (-iai)

EČ/PČ

1.       

Rasa    Selemonaviciute

Jurbarko „Progresas“

A.Mickus

EČ suaugusiųjų

2.       

Kristina   Karaliute-

Stoliaroviene

Raudondvario „Donny gym“

A.Mickus

EČ suaugusiųjų

3.       

Viktorija    Petraityte

Šiaulių „Gylys“

V. Lukys

EČ suaugusiųjų

4.       

Alina     Cepurniene

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

5.       

Aneta   Mozeiko

VKKRKS

D. Barzinskas

EČ jaunimo

6.       

Kristina   Narbutaityte

Kauno „Pegasas“

Individualiai

EČ suaugusiųjų

7.       

Inga    Zuolyte

VKKRKS

D. Barzinskas

jaunimo

8.       

Giedrius   Abeciunas

Jurbarko „Progresas“

A.Mickus

EČ suaugusiųjų

9.       

Paulius   Ratkevicius

VKKRKS

Individualiai

EČ suaugusiųjų

10.   

Nerijus  Tamosaitis

Jurbarko „Progresas“

A.Mickus

EČ suaugusiųjų

11.   

Aiste   Porutyte

Jurbarko „Progresas“

A.Mickus

EČ suaugusiųjų

12.   

Marina  Rockina

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

13.   

Gintare  Burdulyte

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ jaunimo

14.   

Marta  Alesiunaite

Kauno „Power team“

P. Merino Itarte

EČ suaugusiųjų

15.   

Renatas  Suleimanovas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

16.   

Marius  Arlauskas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

EČ suaugusiųjų

17.   

Alina Čepurnienė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

18.   

Liudas Vaisieta

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

19.   

Renatas Suleimanovas

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

20.   

Regimantas Sinkevičius

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

21.   

Daiva Žuvaitienė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

22.   

Laima Petrukonytė

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

23.   

Marina Rockina

Marijampolės „Tauras“

R. Česnaitis

suaugusiųjų

24.   

Rolandas Žeimys

Kauno „R. Žeimio s.k.“

D. Barzinskas

suaugusiųjų

25.   

Tomas Kudelis

Jurbarko „Progresas“

A.Mickus

PČ suaugusiųjų

 

 

Peržiūros: 762

Strateginis planas 2016-2020

Peržiūros: 608

Dokumentai

Ruošiama

Peržiūros: 1422

IFBB Fit model pasaulio čempionatas ir tarptautinis turnyras Grand Prix Russia

Skaityti daugiau...Spalio 20 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko pirmasis IFBB Fit model pasaulio čempionatas. Jame Lietuvai atstovavo trys sportininkės.

Peržiūros: 2143

Skaityti daugiau...

Tarptautiniai turnyrai Makedonijoje ir Čekijoje

Skaityti daugiau...Spalio 13-14 d. Lietuvos atstovai dalyvavo dvejuose IFBB tarptautiniuose turnyruose.

Peržiūros: 2356

Skaityti daugiau...

28-osios Lietuvos taurės varžybos ir tarptautinis turnyras Suomijoje

Skaityti daugiau...Spalio 6-7 d. Tauragėje vyko 28-osios IFBB Lietuvos taurės varžybos. Jose dalyvavo beveik 150 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Absoliučiais varžybų nugalėtojais jaunimo amžiaus grupėje pripažinti Ugnė Mačiulytė (Šiaulių „Eurogym“) ir Nerijus Mažeika (Šiaulių „Sporto kodas“). Tarp suaugusiųjų absoliučiais Taurės varžybų nugalėtojais tapo Ramona Žiauberytė (bikini), Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas, abi – Šiaulių „Fortūna“), Stanislav Voidag (kultūrizmas, Marijampolės „Tauras“) ir Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“).

Peržiūros: 4061

Skaityti daugiau...

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version