LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

IFBB Elite PRO Arnold Classic Pietų Afrika

Skaityti daugiau...Gegužės 17-19 d. Pietų Afrikoje, Johanesburge vyko IFBB Elite PRO turnyras „Arnold Classic“, kuriame varžėsi sportininkai, turintys profesionalo statusą.

Peržiūros: 234

Skaityti daugiau...

Neelinė konferencija

Skaityti daugiau...Sveiki,
Informacija apie neeilinę Federacijos Konferenciją. Ji vyks birželio 1 d. Kauno viešbutyje, Laisvės al. 79, Kaunas. Pradžia 10 val.

Peržiūros: 150

Tarptautinis turnyras Tiger Classic ir IFBB Elite PRO Portugalija

Skaityti daugiau...Gegužės 11 d. Bukarešte, Rumunijoje vyko tarptautinis IFBB turnyras  „Tiger Classic Diamond cup Romania“, kur dalyvavo dvi Lietuvos atstovės – Goda Ševčenko (Vilniaus „D‘Atlantis“), kuri wellness kategorijoje buvo pripažinta nugalėtoja ir laimėjo IFBB Elite PRO kortą.

Peržiūros: 254

2019 m. Europos čempionatas

Skaityti daugiau...Gegužės 1-6 d. Santa Susanoje, Ispanijoje vyko IFBB Europos čempionatas, kuriame dalyvavo 20 Lietuvos atstovų. Lietuviai iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos medalius. Komandinėje fitneso kategorijų įskaitoje Lietuva buvo 4, jaunimo – 5, o kultūrizmo – 11 iš 41 valstybės.

PROTOKOLAS

Peržiūros: 294

Latvijos ir Fit Model Europos čempionatai

Skaityti daugiau...Balandžio 28 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko atviras IFBB Latvijos čempionatas, kur lietuviai laimėjo aštuoniose kategorijose iš dešimties. Aukso medalius iškovojo: Laima Pletinskaja (kūno fitnesas, Marijampolės „Tauras“), Kristina Mackevičė (wellness, Vilniaus „Fitness LT“), Skaistė Danilevičiūtė (bikini -162 cm, Vilniaus „Dubinas Team“), kuri buvo pripažinta ir absoliučia Latvijos bikini čempione, Žydrūnė Leitonaitė (bikini -166 cm, Kauno „Team Kūno kultas“), Aistė Bitinaitė (bikini +172 cm, Šiaulių „Fit House“), Midaugas Urbaitis (klasikinis kultrizmas, N. Akmenės „Partinisgym“), Andrius Talačka (kultūrizmas) ir Simonas Pužas (vyrų figūra, abu – „Tauras“).

Peržiūros: 396

IFBB Diamond cup Malta

Skaityti daugiau...Balandžio 19-21 d. Maltoje vyko tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „IFBB Diamond cup“, kur Lietuvai atstovavo 11 sportininkų.