LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

Tarptautinis turnyras "Saulės taurė" ir Vilniaus atviros pirmenybės

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Siaul_1.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_1.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_2.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_2.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_3.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_3.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_5.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_5.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_6.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_6.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_15.jpg'
There was a problem loading image 'images/Siaul_15.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_1.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_1.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_3.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_3.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_4.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_4.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_8.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_8.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_9.jpg'
There was a problem loading image 'images/Vil_9.jpg'

Lietuvos Kulturizmui50 1Praeitą savaitgalį (gegužės 23 ir 24 dienomis) vyko paskutinės pavasario sezono IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos Lietuvoje. Gegužės 23 d. Šiauliuose – „Saulės taurė“. Dalyviai varžėsi vienuolikoje kategorijų. Absoliučiais šių varžybų nugalėtojais tapo Viktorija Petraitytė (Šiaulių „Gylys“) ir svečias iš Estijos Ott Kiivikas.

 

Pirmas vietas iškovojo Martynas Savickas (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, „Gylys“), Vilma Šnapštytė (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, „Gylys“), Justas Poliakus (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, Šiaulių „Fortūna“), Asta Kočenaitė (merginų (-23 m.) bikini, Jurbarko „Progresas“),  Marina Rockina (moterų bikini), Renatas Suleimanovas (vyrų „physique“ – abu Marijampolės „Tauras“), Tomas Kairys (vyrų klasikinis kultūrizmas, Kauno „R. Žeimio sporto klubas“), Viktorija Petraitytė (moterų kūno fitnesas, „Gylys“), Ott Kiivikas (vyrų kultūrizmas, Estija). Šiaulių apskrities vyrų kategorijoje nugalėjo Justas Poliakus („Fortūna“), o moterų – Viktorija Petraitytė („Gylys“).

Antras vietas užėmė Airidas Šperbelis (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, Šilutės „Oazis“), Alina Carevskaja (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, Klaipėdos „Jėga ir grožis“), Edgaras Gladas (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, „Tauras“), Gintarė Gudavičiūtė (merginų (-23 m.) bikini, Jonavos „Maximus gym“),  Loreta Sutkaitytė (moterų bikini, Šiaulių „Elada“), Paulius Zaicev (vyrų „physique“, „Jėga ir grožis“), Deivydas Sutkus (vyrų klasikinis kultūrizmas, „Gylys“), Jurgita Gudaitytė (moterų kūno fitnesas, Kauno „Antika“), Raigo Kuusnomm (vyrų kultūrizmas, Estija). Šiaulių apskrities vyrų kategorijoje antras buvo Mindaugas Juška (Šiaulių „Piramidė“), o moterų – Loreta Sutkaitytė („Elada“).

Treti buvo Mantas Urmanavičius (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, „Tauras“), Viktorija Romanova (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, „Antika“), Aurimas Šakarnis (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, „Gylys“), Dorota Tomaševska (merginų (-23 m.) bikini, „Tauras“),  Lita Fibiga (moterų bikini, Latvija), Mindaugas Gaurilčikas (vyrų „physique“, Šiaulių „FitCult“), Marius Arlauskas (vyrų klasikinis kultūrizmas, „Tauras“), Daiva Anžaitė (moterų kūno fitnesas, „Tauras“), Mindaugas Juška (vyrų kultūrizmas, „Piramidė“). Šiaulių apskrities vyrų kategorijoje trečias buvo Deivydas Sutkus („Gylys“), o moterų – Diana Vėžauskienė (Šiaulių „Sporto kodas“).

Tarp klubų geriausiu pripažintas Šiaulių „Gylys“, antra vieta atiteko Marijampolės „Taurui“, o trečia – Šiaulių „Fortūnai“.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sekmadienį, gegužės 24 d., Vilniuje vyko „Atvirosios Vilniaus kultūrizmo, fitneso ir bikinio pirmenybės“. Čia dalyviai varžėsi keturiolikoje kategorijų. Absoliučiais šių varžybų nugalėtojais tapo Viktorija Petraitytė (kūno fitnesas, „Gylys“), Marina Rockina (bikini, „Tauras“) ir svečias iš Estijos Ott Kiivikas (kultūrizmas).

Pirmas vietas iškovojo Martynas Savickas (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, „Gylys“), Gintautė Markauskaitė(merginų (-23 m.) kūno fitnesas, „Progresas“), Tomas Kairys (vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas ir vyrų klasikinis kultūrizmas, Kauno „R. Žeimio sporto klubas“), Justas Poliakus (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas ir vyrų kultūrizmas -85 kg, Šiaulių „Fortūna“), Viktorija Sadovskaja (merginų (-23 m.) bikini, Vilniaus „Atletik House“), Milda Veverskė (moterų naujokių kūno fitnesas, „Progresas“), Justas Turauskas (vyrų naujokių kultūrizmas, Vilniaus „Apolono sporto papildai“), Loreta Sutkaitytė (moterų bikini -169 cm, „Elada“), Marina Rockina (moterų bikini +169 cm), Renatas Suleimanovas (vyrų „physique“ – abu Marijampolės „Tauras“), Viktorija Petraitytė (moterų kūno fitnesas, „Gylys“), Ott Kiivikas (vyrų kultūrizmas +85 kg, Estija).

Antri buvo Lukas Smagurauskas (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, Vilniaus „Ultimate gym“), Henreta Mikalajūnaitė (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, „Progresas“), Arūnas Šakarnis (vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas, „Gylys“), Edgaras Gladas (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, „Tauras“), Asta Kočenaitė (merginų (-23 m.) bikini, Vilniaus „Atletik House“),  Daiva Urniežienė (moterų naujokių kūno fitnesas, „R. Žeimio sporto klubas“), Ovidijus Višniauskas (vyrų naujokių kultūrizmas, „Progresas“), Viktorija Sadovskaja (moterų bikini -169 cm, „Atletik House“)Asta Kočenaitė (moterų bikini +169 cm, „Progresas“), Edgaras Krasavcevas (vyrų „physique“, Vilniaus „Savicko sporto klubas“), Daiva Anžaitė (moterų kūno fitnesas, „Tauras“), Deivydas Sutkus(vyrų klasikinis kultūrizmas, „Gylys“), Raigo Kuusnomm (vyrų kultūrizmas -85 kg, Estija), Nerijus Tamošaitis(vyrų kultūrizmas +85 kg, „Progresas“).

Treti liko Aivaras Strikas (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, „Progresas“), Greta Jodkaitė (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, „R. Žeimio sporto klubas“), Arthur Mileris (vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas), Aurimas Kriginas (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, abu – „Jėga ir grožis“), Gintarė Gudavičiūtė (merginų (-23 m.) bikini, „Maximus gym“),  Aušra Beniulienė (moterų naujokių kūno fitnesas, „Antika“), Simas Vasiliūnas (vyrų naujokių kultūrizmas, Vilniaus „Victoria gym“), Anastasija Sidorevič (moterų bikini -169 cm, Vilniaus „Fitness.lt“)Greta Vėsaitė (moterų bikini +169 cm, „R. Žeimio sporto klubas“), Julius Šulcas (vyrų „physique“, „Atletik House“),Jurgita Gudaitytė (moterų kūno fitnesas, „R. Žeimio sporto klubas“), Marius Arlauskas (vyrų klasikinis kultūrizmas, „Tauras“), Marius Daubaras (vyrų kultūrizmas -85 kg, Vilniaus „SkyGym“), Mindaugas Juška (vyrų kultūrizmas +85 kg, „Piramidė“).

Tarp klubų ir trenerių geriausiais pripažinti Marijampolės „Tauras“ ir treneris Rinaldas Česnaitis, antri – Jurbarko „Progresas“ ir Arvydas Mickus, treti – Šiaulių „Gylys“ ir Vidmantas Lukys.

 
Nuotraukų autorius: Papildai.Pigiau.lt
 
Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Generalinė sekretorė Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė
 
 SAULĖS  TAURĖS  PROTOKOLAI
VILNIAUS  PIRMENYBIŲ  PROTOKOLAI
Siaul 1

Siaul 2Siaul 3Siaul 5Siaul 6Siaul 15Vil_1.jpgVil 3Vil 4Vil 8Vil 9 

 

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version