LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

27-oji Arimex Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurė

Taures afisaSpalio 21 d. Jonavoje vyko IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos – „27-oji Arimex Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurė“. Dalyviai varžėsi dvidešimt vienoje kategorijoje. Pagrindiniais laureatais tapo absoliučių čempionų titulus iškovoję jaunimo amžiaus grupėje Indrė Balevičiūtė ir Tomas Kairys (abu – Marijampolės „Tauras“), suaugusiųjų – Marta Alešiūnaitė (Kauno „Lokiai“), kuri buvo pripažinta absoliučia moterų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja, Diana Stankejeva, laimėjusi moterų bikini fitneso kategorijos absoliučios nugalėtojos titulą (Šilutės „Oazis“) ir Edgaras Gladas („Tauras“) triumfavęs kultūrizmo absoliučioje kategorijoje.

Varžybų protokolai

Varžybų vaizdo įrašas 1

Varžybų vaizdo įrašas 2

„27-osios Lietuvos taurės“ prizininkai atskirose kategorijose tapo:

Moterų bikini fitnesas:

1.     Diana Stankejeva („Oazis“)

2.     Greta Jakaitytė (Kauno „Pwer team gym“)

3.     Rasa Selemonavičiūtė (Šiaulių „Fit House“)

Moterų „Wellness“:

1.     Ani Galečian (Naujosios Akmenės „Partinisgym“)

2.    Neringa Gorelė („Tauras“)

3.     Evelina Beivydaitė (Vilniaus VKKRKS)

Moterų kūno fitnesas:

1.     Marta Alešiūnaitė („Lokiai“)

2.     Aušrinė Sadovskaja (Vilniaus „Star gym“)

3.     Daiva Varnelienė („Tauras“)

Moterų figūra:

1.     Kristina Tamašauskienė (Marijampolės „Kultūrizmas“)

2.     Evelina Žiogienė („Tauras“)

Vyrų figūra:

1.     Lukas Galdikas (Kauno „Kūno kultas“)

2.     Rokas Petruitis (Vilniaus „D‘Atlantis“)

3.     Tomas Uroška („Tauras“)

Vyrų klasikinis kultūrizmas:

1.     Rolandas Žeimys (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)

2.     Tomas Kairys („Tauras“)

3.     Ričardas Ramanauskas (Jurbarko „Progresas“)

Vyrų kultūrizmas:

1.     Edgaras Gladas („Tauras“)

2.     Tomas Dubauskas („Tauras“)

3.     Vilius Sosnovskis (Vilniaus „Dubinas team“)

Merginų iki 16 m. kūno fitnesas:

  1. Mantvilė Saikevičiūtė („Oazis“)
  2. Ligita Radzevičiūtė („Progresas“)

Vaikinų iki 16 m. kultūrizmas:

1.     Karolis Linkevičius (Šiaulių „Gylys“)

2.     Lukas Jankauskas (Individualiai)

Merginų iki 18 m. kūno fitnesas:

1.     Saulena Subačiūtė („R. Žeimio sporto klubas“)

Vaikinų iki 18 m. kultūrizmas:

1.     Robert Fedorenko („Star gym“)

2.     Haroldas Buckūnas („Tauras“)

3.     Rokas Linkevičius („Gylys“)

Merginų iki 23 m. kūno fitnesas:

1.     Indrė Balevičiūtė („Tauras“)

2.     Elėja Lukytė („Gylys“)

3.     Kristina Chilčenakaitė („Tauras“)

Merginų iki 23 m. bikini fitnesas:

1.     Orinta Stanislovaitytė („Lokiai“)

2.     Diana Žiaugaitė („Dubinas team“)

3.     Viktorija Sadovskaja („Star gym“)

Vaikinų iki 23 m. klasikinis kultūrizmas:

1.     Tomas Kairys („Tauras“)

2.     Erikas Aleksandravičius („Progresas“)

3.     Donatas Kušleika („Gylys“)

Vaikinų iki 23 m. kultūrizmas:

1.     Vilius Sosnovskis („Dubinas team“)

2.     Lukas Smagurauskas (VKKRKS)

Vaikinų iki 23 m. figūra:

1.     Lukas Galdikas („Kūno kultas“)

2.     Linas Petraitis („Kūno kultas“)

3.     Edvinas Tuinyla („Power team gym“)

Vyrų veteranų kultūrizmas:

  1. Rolandas Žeimys  („R. Žeimio sporto klubas“)

Moterų veteranių kūno fitnesas:

1.     Marta Alešiūnaitė („Lokiai“)

2.     Aušrinė Sadovskaja (Vilniaus „Star gym“)

3.     Daiva Varnelienė („Tauras“)

Moterų naujokių bikini:

  1. Agnė Kaubrytė (Individualiai)
  2. Dainė Dagienė („Fit House“)
  3. Raminta Motiejūnaitė (Kauno „Antika“)

Moterų naujokių kūno fitnesas:

  1.    Laura Vansevičiūtė („R. Žeimio sporto klubas“)                              
  2.      Asta Mažeikienė („Antika“)                            
  3.      Diana Fedorenko („Star gym“)                           

Vyrų naujokų kultūrizmas:

1.    Laimutis Dičiūnas („Dubinas team“)

2.    Mindaugas Murauskas („Progresas“)

3.    Evadas Naikus (Raudondvario „Donny gym“)

Klubų įskaitoje pirmoji vieta iškeliavo Marijampolės „Taurui“, antroji – Vilniaus „Dubinas team“, trečiąją vietą pasidalino Šiaulių „Gylys“ ir Kauno „R. Žeimio sporto klubas“. Trenerių įskaitoje nugalėjo Rinaldas Česnaitis, antras buvo Deividas Dubinas, trečiąją vietą pasidalino Aušrinė ir Marekas Sadovskiai bei Marius Blaževičius.  

Ateinantį savaitgalį Lietuvos komanda startuos tradiciniame tarptautiniame turnyre Čekijoje „GP Pepa“, o po dviejų savaičių pasaulio vyrų čempionate bei „Galinta cup“ Kaune.

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos

Generalinė sekretorė

aT9aT11aT12aT13aT14aT15aT16aT19aT20aT21ec21aT22aT23aT24aT1aT2aT3aT4aT5aT7aT6aT8

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version