LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

PRO MEMORIA Vladas Kapcevičius (1951-2018)

1979 kapcevicius KORESKOVO 2Lietuvos kultūristų bendruomenėje – netektis. Mirė kėdainietis, ilgametis Kėdainių „Liutauro“ ir Kauno „Olimpo“ klubų narys, tarptautinės IFBB kategorijos teisėjas, buvęs Lietuvos kultūrizmo federacijos Valdybos narys, Teisėjų kolegijos pirmininkas, TSRS sporto meistras, „IFBB Pažymėjimo už nuopelnus“ bei „LKF Sidabro ženkliuko“ laureatas Vladas Kapcevičius (1951.01.02).

Kultūrizmu, kuris buvo tapęs jo gyvenimo būdu, susidomėjo prieš kiek daugiau nei 50 metų ir gan greitai tapo išskirtine asmenybe. Dėl daugiau nei dešimtmetį pelnytų skambių pergalių, reikšmingiausia iš kurių jis pats laikė absoliutaus nugalėtojo titulą 1980-aisiais „Gintarinio prizo“ turnyre. Tais pačiais metais jis tapo ir „Dviejų taurių“ turnyro absoliučiu nugalėtoju.

Aštuntajame-devintajame dešimtmečiuose yra kelis kartus  laimėjęs Georgo Tenno memoriale Taline, mače Lietuva – Vengrija, tarptautiniame žurnalo „Trener“ turnyre Čekoslovakijoje bei kitose varžybose. Paliko ryškų pėsaką dar ir dėl demonstruotų unikalių ir įsimenančių laisvųjų programų kompozicijų.

Gyvenimas ilgas,

Jeigu jis turiningas...

Matuokime jį poelgiais,

O ne laiku.

Seneka

 

P.S. Laidojimo apeigų tvarka(gegužės 5 d.):

8:00 Šv.Mišios Kėdainiuose Šv. Juozapo bažnyčioje (Radvilų g.10)

8:30 - 11:30  Atsisveikinimas su velioniu šarvojimo salėje "Angelų salė", Radvilų g. 8b.

11:30 Kūno išnešimas kremavimui

11:45 Gedulingi pietūs šalia esančiame restorane (Didžioji g. 25)

14:30-15:00 Laidotuvės Kėdainiuose, Kauno g. kapinėse

Artimųjų prašymas: atsisveikinant su velioniu vainikai ar krepšeliai nebūtini. Priimtiniausia - keletas gėlių ir, jei įmanoma, auka....

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version