LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

Federacijos valdybos posėdis Kaune

logoBirželio 17 d. Kaune vyko atviras Federacijos valdybos posėdis. Jo metu nutarta:


  • Sportininkai, kurie nori dalyvauti tarptautinėse IFBB varžybose, tačiau yra dalyvavę kitų organizacijų rengiamuose renginiuose, metus laiko po paskutinio sudalyvavimo juose, nebus registruojami į tarptautines IFBB varžybas. 
  • Visi treneriai, kurie į varžybas atsiveža sportininkus iki 18 m. (amžiaus grupės -16 m., -18 m.), turėkite dokumentus, reikalingus juos atstovauti - laisvos formos tėvų pasirašytą raštą, kad tėvai įgalioja trenerį atstovauti jų sūnų/dukrą su varžybomis susijusias klausimais.
  • Lietuvos Taurės registracijos metu visi jaunimo amžiaus grupių sportininkai (-16 m., -18 m., -23 m.) turės pasirašyti Federacijos ir Antidopingo agentūros dokumentą, kad jie nepažeidžia taisyklių.
  • Rugpjūčio mėnesį planuojamas seminaras su tarptautinės federacijos vyriausiuoju teisėju, jis jau turintiems teisėjo kategoriją galės būti užskaitomas kaip teorijos egzaminas tiems teisėjams, kurie gali ir nori kelti kategoriją. Praktinę dalį reikės laikyti varžybų metu.
  • Kompensavimo išlaidos EČ/PČ - kompensuojamos išlaidos už kelionės bilietą, starto mokestį, kelionės išlaidos čempionato šalyje iš/į oro uostą.

Greitu laiku dar papildysime ir kita svarbia bei žinotina informacija.

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version