Lietuvos antidopingo agentūros naujienos

  • JAU VEIKIA nauja medikamentų paieškos sistema!

Dabar į paieškos sistemą ( https://paieska.antidopingas.lt/ ) įvedę vaistinio preparato pavadinimą ar veikliąją medžiagą, galėsite lengvai ir sklandžiai pasitikrinti, ar ji draudžiama sporte. Paieškos sistemą galite pasiekti ir naudojantis www.antidopingas.lt puslapiu, įėjus į skiltį „Medikamentai“.

🟡

Norime atkreipti dėmesį, kad kol kas paieškos sistema dar testuojama, tad pastebėjus netikslumų, lauktume jūsų laiškų info@antidopingas.lt

🟡

Taip pat, paieškos sistemoje nėra informacijos apie papildų, bei homeopatinių preparatų saugumą, nes tai nėra vaistai ir dėl laisvesnio gamybos, pardavimo ir platinimo proceso, jie gali būti užteršti neleistinomis sporte medžiagomis. Todėl prašome būti itin atsargiems.

Labai laukiame jūsų atsiliepimų ir tikimės, kad sistema bus patogi ir naudinga!

  • Lietuvos Antidopingo agentūros užsakymu UAB Factus Dominus atlieka tyrimą siekdama giliau patyrinėti nesąžiningų susitarimų ir manipuliavimų sporte reiškinį, jo paplitimą, pasidomėti, kaip jį vertina sporto bendruomenė ir plačioji visuomenė.

KVIEČIAME prisidėti prie tyrimo ir užpildyti klausimyną  https://factus.lt/survey/index.php?sid=89329&lang=lt  . Kiekvieno išreikšta nuomonė mums svarbi!

🤝

v Taip pat primename, kad kiekvienas iš Jūsų gali mums padėti kovoti už sąžiningą sportą pranešdami apie įtariamus pažeidimus. Pranešimus nuo šiol galite teikti ne tik per platformą https://www.antidopingas.lt/pranesti/, el. paštu info@antidopingas.lt; Facebook žinute, bet ir telefonu – paskambinę Agentūros pasitikėjimo linija tel. 852305543. Kiekvienas pranešimas – labai svarbus!

RĖMĖJAI

Socialiniai tinklai