Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/ifbb/domains/ifbb.lt/public_html/defines.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183

Skaityti daugiau...Varžybos vyks 2017 m. rugsėjo 30 d. Raudondvario dvare

Dalyvio anketa

Peržiūros: 470

Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas

Skaityti daugiau...

Gegužės 4-7 dienomis Santa Susanoje, Ispanijoje vyko Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas (IFBB). Šiame čempionate dalyvavo daugiau nei 1500 dalyvių iš 43 šalių. Lietuvos rinktinės sudėtyje buvo 25 sportininkai, kurie iškovojo 7 medalius: aukso medaliais pasipuošė Vytautas Žylė (kultūrizmas -80 kg, Šiaulių „Fit House“) ir Tomas Kairys (jaunimo klasikinis kultūrizmas, Marijampolės „Tauras“).  Sidabro medaliu į Lietuvą parveža Skirmantė Puzinaitė („wellness“ kategorija), Rasa Selemonavičiūtė (veteranių bikini +163 cm, abi – „Fit House“) ir Vilius Sosnovskis (jaunimo kultūrizmas -75 kg, Vilniaus „Dubinas team“), kuris klasikinio kultūrizmo „games“ kategorijoje buvo  ketvirtas. Bronzą laimėjo Daiva Varnelienė (kūno fitnesas +168 cm, „Tauras“), kuri veteranių kūno fitneso kategorijoje buvo  ketvirta, ir Veronika Iljinaitė (jaunimo bikini -166 cm, Kauno „Power team“).

Peržiūros: 538

2016 IFBB pasaulio jaunimo ir senjorų čempionatas

Skaityti daugiau...Gruodžio 9-11 d. Dominikoje, Santo Domingo mieste, vyko IFBB Pasaulio jaunimo ir veteranų kultūrizmo ir fitneso čempionatas, kuriame dalyvavo 47 šalių atstovai. Jame dalyvavo ir viena Lietuvos atstovė – Marta Alešiūnaitė, kuri kūno fitneso +35 m. kategorijoje iškovojo šeštą vietą (Kauno „Power team“).

Peržiūros: 623

2016 Olympia Amateur Europe

Skaityti daugiau...Gruodžio 3-4 d. San Marine vyko IFBB tarptautinės kultūrizmo ir fitneso varžybos „San Marino Olympia”

Peržiūros: 577

Tapk profesionaliu sveikatingumo treneriu per 11 savaičių

Skaityti daugiau...Kviečiame į vienuolikos savaičių trukmės mokymus kūno kultūros ir sporto specialisto licencijai įgyti.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Peržiūros: 657

Pasaulio fitneso čempionatas

Skaityti daugiau...Lapkričio 11-13 d. Bialystoke, Lenkijoje vyko IFBB pasaulio fitneso čempionatas. Jame dalyvavo penkiolika Lietuvos atstovų. Marta Alešiūnaitė (Kauno „Power team“), kūno fitneso iki 163 cm kategorijoje ir Daiva Žuvaitenė, kūno fitneso iki 158 cm kategorijoje, iškovojo bronzos medalius. Renatas Suleimanovas varžėsi vyrų „physique“ iki 170 cm kategorijoje ir liko per žingsnį nuo prizininkų trejeto – užėmė ketvirtą vietą (abu –  Marijampolės „Tauras“). Renata Marcinkutė buvo penkta kūno fitneso iki 163 cm kategorijoje („Power team“).