Pasaulio Fit Model čempionatas ir tarptautinis turnyras „Grand Prix Pepa“

Spalio 30-31 d. Lietuvos atstovai varžėsi dvejose IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybose.

Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio Fit model čempionatas, kuriame dalyvavo viena mūsų šalies sportininkė, Kristina Mickienė (Marijampolės „Tauras“), kuri tapo pasaulio čempione kategorijoje iki 160 cm be laimėjo aukso medalį veteranių kategorijoje. Lietuva bendroje šalių įskaitoje užėmė trečią vietą nusileidusi tik Rusijai ir Pietų Afrikai.

Gausi lietuvių komanda dalyvavo tradiciniame tarptautiniame turnyre Čekijoje, Opavoje „Grand Prix Pepa“. Čia geriausiai sekėsi Dovilei Paulavičiūtei (Kauno „Kūno kultas“), kuri buvo pripažinta absoliučia varžybų nugalėtoja bikini kategorijoje ir laimėjo Elite PRO kortą. D. Paulavičiūtė svečio teisėmis dalyvavo ir profesionalų turnyre, kur užėmė trečią vietą.Aukso medalius iškovojo Tomas Petrėnas (raumeningos figūros kategorija), Lukas Selemonas (jaunimo vaikinų figūra, abu „Kūno kultas“), kuris suaugusiųjų absoliučioje kategorijoje buvo penktas.

Sidabro medaliais pasipuošė Žanas Stankevičius (klasikinės figūros kategorija), kuris iškovojo teisę dalyvauti Elite PRO turnyre ir ten buvo trečias, Martyna Binderytė (moterų figūros kategorija, abu – „Tauras“), Aistė Urbonavičiūtė (bikini iki 166 cm kategorija, Kauno „A-team“), kuri taip pat iškovojo bronzos medalį jaunimo bikini kategorijoje ir Aušrinė Mocejūnienė (Fit model kategorija, „Kūno kultas“), kuri taip pat buvo trečia veteranių bikini kategorijoje. Bronzos medalius taip pat laimėjo Domantas Šunokas (Klaipėdos „Vilkas team“) jaunimo kultūrizmo bei suaugusiųjų klasikinio kultūrizmo kategorijose.

Domantas Čemerka buvo ketvirtas klasikinio kultūrizmo kategorijoje, Goda Butaitė jaunimo bikini kategorijoje užėmė penktą vietą, šeštas vietas užėmė Haris Eidukas (visi – „Tauras“) kultūrizmo iki 90 kg kategorijoje ir Erikas Aleksandravičius (Kauno „Minotauras“) klasikinio kultūrizmo kategorijoje. Ignas Gėryba („Tauras“) toje pačioje kategorijoje buvo septintas, o Jurgita Ščiukienė („Minotauras“) buvo septinta moterų kūno fitneso kategorijoje.

Lapkričio 3 d. beveik 30 Lietuvos atstovų išvyksta į pasaulio čempionatą Ispanijoje.