Pasaulio jaunimo čempionatas

Lapkričio 21-24 d. Vengrijos sostinėje Budapešte vyko IFBB pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo 9 sportininkai. Lietuviai iškovojo keturis medalius. Aukso medalį laimėjo Rokas Linkevičius (16-20 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija), sidabro medalius iškovojo Karolis Linkevičius  (16-20 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija, abu – Šiaulių „Gylys“) ir Skaistė Danilevičiūtė (21-23 metų bikini iki 160 cm kategorija, Vilniaus „Dubinas team“). Bronza pasipuošė Laura Stalinkevičiūtė (16-20 metų amžiaus bikini iki 163 cm kategorija, Šiaulių „Sporto kodas“).Per žingsnį nuo finalininkų liko ir septintą užėmė Živilė Adomonytė (21-23 metų bikini virš 166 cm kategorija, Naujosios Akmenės „Partinis gym“), aštuntas buvo Robertas Balčiūnas (21-23 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija), o devintas Martynas Savickas (jaunimo  kultūrizmo virš 75 kg kategorija, abu – „Gylys“). Vienuoliktas vietas užėmė Aistė Urbonavičiūtė (21-23 metų bikini iki 166 cm kategorija, Kauno „A-team“) ir Vilius Petrik  (jaunimo  kultūrizmo virš 75 kg kategorija, Marijampolės „Tauras“). Kitą savaitgalį Lietuvos rinktinė startuos pasaulio moterų čempionate Slovakijoje.