Tarptautinis turnyras „Arnold Classic Europe“

Rugsėjo 16-18 d. Ispanijoje, Sevilijoje vyko prestižinis tarptautinis kultūrizmo ir kūno rengybos (IFBB) turnyras „Arnold Classic Europe“. Jame dalyvavo vienuolika Lietuvos sportininkų, kurie iškovojo vieną absoliutaus nugalėtojo titulą, penkis aukso medalius, du sidabro medalius ir tris bronzos medalius.

Absoliučia varžybų nugalėtoja jaunimo bikini kategorijoje pripažinta Viktorija Volodkovič (Vilniaus „Fitness LT“), kuri laimėjo aukso medalius jaunimo bikini -164 cm ir moterų bikini -160 cm kategorijose bei kartu su Dariumi Kirvela (Kauno „Kūno kultas“) laimėjo Fit pairs kategorijos aukso medalius. Fit Model -172 cm kategorijoje nugalėjo Samanta Šneliūtė („Fitness LT“), naujokių bikini -164 cm kategorijos laimėtoja tapo Ugnė Rukšėnaitė („Kūno kultas“).

Sidabro medalius iškovojo Lukas Selemonas („Kūno kultas“) jaunimo vaikinų figūros kategorijoje ir Martynas Peleckis vyrų figūros +182 cm kategorijoje (Marijampolės „Tauras“).

Bronzos medaliais pasipuošė Darius Kirvela vyrų figūros -179 cm kategorijoje, Mindaugas Giedris („Tauras“) kultūrizmo +90 kg ir veteranų 45-49 m. kultūrizmo kategorijose.

Ketvirtą vietą užėmė Živilė Augustytė (Šiaulių „Fortūna“) bikini -162 cm kategorijoje. Julita Ciūnytė („Tauras“) buvo penkta kūno fitneso -168 cm ir šešta veteranių kūno fitneso kategorijose.Anastasija Kuzmičiūtė („Fitness LT“) buvo dvylikta jaunimo bikini -164 cm kategorijoje. Monika Vitartė („Fortūna“) bikini -158 cm kategorijoje į dešimtuką nepateko.

Kitą savaitgalį gausi Lietuvos komanda išvyksta į tarptautinį turnyrą Estijoje.