Tarptautinis turnyras „Arnold Classic Europe“

Spalio 13-15 d. lietuviai dalyvavo IFBB prestižiniame tarptautiniame turnyre Ispanijoje „Arnold Classic Europe“. Aukso medalį iškovojo Justas Poliakus (kultūrizmo iki 100 kg kategorija, Šiaulių „Fortūna“), sidabro medalį laimėjo Diana Skukauskė (fit model +35 m. kategorija, Marijampolės „Tauras“), ji taip pat buvo ketvirta kategorijoje iki 164 cm. Dovilė Paulavičiūtė taip pat iškovojo sidabro medalį bikini virš 172 cm (Kauno „Kūno kultas“). Du bronzos medalius laimėjo Andrius Talačka („Tauras“) – kultūrizmo iki 100 kg ir veteranų 40-44 m. virš 90 kg kategorijose. Ketvirtas vietas laimėjo Armandas Krivickas (kultūrizmo iki 90 kg kategorijoje, „Fortūna“) ir Alanas Berkelis (jaunimo figūros kategorija, Kauno „Rino team“).

Spalio 22 d. Vilniuje vyks pasaulio Fit Model čempionatas, kuriame varžysis arti 100 fit model kategorijos sportininkių ir sportininkų iš beveik 20 pasaulio šalių.