Tarptautinis turnyras „Diamond cup“ Čekijoje

Birželio 10-11 d. Čekijos sostinėje Prahoje vyko IFBB tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „Diamond cup“. Jame dalyvavo penki Lietuvos atstovai, kurie visi atstovauja Marijampolės „Tauro“ sporto klubui. Geriausiai sekėsi Daivai Varnelienei, kuri iškovojo du sidabro medalius (kūno fitneso absoliučioje kategorijoje ir kūno fitneso virš 35 m. kategorijoje), du bronzos medalius laimėjo Julita Ciūnytė (taip pat kūno fitneso absoliučioje ir kūno fitneso virš 35 m. kategorijose). Ketvirtas vietas užėmė ir per žingsnį nuo medalių liko Laima Ambrasaitė (moterų figūros kategorijoje) ir Donatas Rapšas (vyrų raumeningos figūros kategorijoje). Šeštą vietą kultūrizmo iki 100 kg kategorijoje užėmė Tomas Tamelis.

Tai buvo paskutiniai lietuvių startai šių metų pavasario sezono varžybose. Ateinantis rudens sezonas Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai bus išskirtinis – pirmą kartą Lietuvoje vyks IFBB Fit Model pasaulio čempionatas.