Tarptautinis turnyras Norvegijoje

Oslo Grand 2016 Tradiciniame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre (IFBB) Norvegijoje „Oslo Grand Prix 2016“ puikiai rungtyniavo Lietuvos atstovai, kurie iškovojo 2 absoliučių nugalėtojų titulus, 4 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Pirmas vietas iškovojo Tomas Kairys (klasikinio kultūrizmo -180 cm kategorija, Kauno „R. Žeimio sporto klubas“), Gedvydas Norkevičius (klasikinio kultūrizmo +180 cm kategorija, Marijampolės „Tauras“), absoliučiu nugalėtoju klasikinio kultūrizmo kategorijoje buvo pripažintas T. Kairys. Kultūrizmo +95 kg kategorijos nugalėtoju tapo Deividas Dubinas (Vilniaus „Dubinas LT“), kuris absoliučioje įskaitoje liko antras, nusileidęs estui Ott Kiivikas. Absoliučiu nugalėtoju vyrų „physique“ kategorijoje tapo Renatas Suleimanovas („Tauras“), kuris laimėjo ūgio kategorijoje -174cm.

Antri buvo Deividas Gužys (klasikinio kultūrizmo -180 cm kategorija, Kauno „Fitclub“), Svajūnas Misiūra (klasikinio kultūrizmo +180 cm kategorija, „R. Žeimio sporto klubas“), Piotr Ševčenko (kultūrizmo +95 kg kategorija, Vilniaus „VKFKS“) ir Liudas Vaisieta (vyrų „physique“ -178 cm kategorija, „Tauras“).

Trečias vietas užėmė Martynas Lukaševičius (klasikinio kultūrizmo +180 cm kategorija, Kauno „Mangostanas“) ir Ramūnas Rimidys (kultūrizmo -95 kg kategorija).

Dar vienas lietuvis rungtyniavo finale – čia ketvirtas liko Paulius Beržinskas (klasikinis kultūrizmas +180 cm, abu – Kauno „Team kulturizmas.net“).

Natalija Gaudikevič (bikini -163 cm kategorija), Evelina Naujūnaitė (bikini -166 cm kategorija, abi – Vilniaus „Ultimate gym“), Barbara Kulakovskaja (bikini -166 cm kategorija), Jūratė Vitkauskaitė (bikini +172 cm kategorija, abi – „Tauras“), Kristina Narbutaitytė (bikini -169 cm kategorija, Kauno „Pegasas“), Edvinas Tuinyla (vyrų „physique“ +178 cm kategorija, „R. Žeimio sporto klubas“), Ramūnas Norbutas, Marius Macevičius ir Justinas Barkus (visi – vyrų „physique“ +178 cm kategorija, „Dubinas LT“) į finalininkų gretas nepateko.

Osle rungtyniavo 295 atletai iš Norvegijos, Danijos, Estijos, Serbijos, Lenkijos, Islandijos, Švedijos ir Lietuvos.