Kultūrizmo ir bikini rudens varžybų sezonas pradėtas septyniais aukso medaliais

Rugsėjo 14 d. Čekijos sostinėje Prahoje vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras IFBB Diamond Cup Praque 2024.  Lietuvai šiame turnyre atstovavo 16 Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos atletų. Sportininkai rudens sezono varžyboms ruošiasi atsakingai, pirmose tarptautinėse varžybose laimėta net 12 prizinių vietų.

Grįžtant prie šeštadienį vykusių varžybų, jose Lietuvos atletai iškovojo 7 aukso medalius. Pirmąsias vietas laimėjo Renata Černauskė moterų bikini iki 172 cm ir veteranių moterų bikini virš 165 cm kategorijoje, Rūta Snieškaitė moterų naujokių bikini kategorijoje, Andrius Talačka veteranų vyrų kultūrizmo kategorijoje, Gedvydas Norkevičius vyrų klasikinio kultūrizmo iki 175 cm kategorijoje, Erikas Knyza jaunimo vaikinų figūros kategorijoje, Donatas Zaremba naujokų vaikinų figūros kategorijoje (sportininkų treneris Rinaldas Česnaitis, „Tauras“, Marijampolė). Antrąsias vietas iškovojo Andrius Talačka vyrų kultūrizmo iki 100 kg kategorijoje (treneris Rinaldas Česnaitis, „Tauras“, Marijampolė), Vaida Tamašaitė veteranių moterų Wellness kategorijoje (treneris Tomas Petrokas, „Fitness LT“, Vilnius). Trys sportininkai užėmė trečiąją vietą:  Palina Styczek moterų bikini iki 162 cm kategorijoje, Daria Shapavalava moterų naujokių bikini kategorijoje (treneris Tomas Petrokas, „Fitness LT“, Vilnius), Žanas Stankevičius vyrų kultūrizmo iki 100 kg kategorijoje (treneris Rinaldas Česnaitis, „Tauras“, Marijampolė). Ketvirtąją vietą iškovojo 3 sportininkai: Palina Styczek jaunimo merginų bikini kategorijoje (treneris Tomas Petrokas, „Fitness LT“, Vilnius), Evelina Motūzaitė moterų kūno fitneso iki 163 cm kategorijoje, Vytautas Stankevičius vyrų klasikinio kultūrizmo iki 175 cm kategorijoje, šis sportininkas buvo penktas ir vyrų klasikinės figūros kategorijoje (treneris Rinaldas Česnaitis, „Tauras“, Marijampolė). Deimantė Šiaulytė penktąją vietą užėmė moterų bikini iki 169 cm kategorijoje (treneris Tomas Petrokas, „Fitness LT“, Vilnius), o Kotryna Kerbelytė šioje kategorijoje liko šeštoje vietoje (treneris Rinaldas Česnaitis, „Tauras“, Marijampolė). Vaida Tamašaitė moterų Wellness iki 163 cm kategorijoje užėmė šeštą vietą (treneris Tomas Petrokas, „Fitness LT“, Vilnius).  Simona Keturakienė dviejose kategorijose užėmė aštuntąją vietą: moterų bikini virš 172 cm ir veteranių moterų bikini virš 165 cm, o Fit Model kategorijoje liko dvylikta. Dvi sportininkės užėmė devintą vietą: Rūta Mazėtė moterų bikini iki 162 cm kategorijoje, (treneris Tomas Petrokas, „Fitness LT“, Vilnius), Kotryna Kerbelytė jaunimo merginų bikini kategorijoje (treneris Rinaldas Česnaitis, „Tauras“, Marijampolė).

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija didžiuojasi treneriais Rinaldu Česnaičiu ir Tomu Petroku bei sportininkais,  kurie vasarą praleido liedami prakaitą sporto salėse ir Jų visų atsakingo ir sunkaus darbo vaisiais šiandien galime džiaugtis. Sportininkams linkime sėkmingų artėjančių startų, kurių šį rudenį bus gausu.