Kultūrizmo ir bikini varžybų sezonas pradėtas penkiais aukso medaliais

Balandžio 13 d. Čekijos sostinėje Prahoje vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Mr. Universe Prague 2024“.  Lietuvą šiame turnyre atstovavo 10 Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos atletų. Tai buvo pirmosios šių metų tarptautinės varžybos Lietuvos sportininkams, tačiau startas buvo įspūdingas. Ypač turint omenyje, kad varžybų sezonas tik prasidėjo ir atletai geriausią kūno formą ruošia svarbiausioms šio sezono varžyboms: Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 44-ajam čempionatui bei IFBB Europos čempionatams.

Grįžtant prie šeštadienį vykusių varžybų, jose Lietuvos atletai iškovojo net 5 aukso medalius ir 2 IFBB Elite PRO kortas. Pirmąsias vietas ir minėtas kortas iškovojo Lina Kraftė veteranių moterų bikini kategorijoje ir Gintautas Ričkus veteranų vyrų kultūrizmo kategorijoje (abiejų sportininkų treneris Marius Blaževičius, „Team Kūno kultas“, Kaunas). Laura Dilytė iškovojo net dvi pirmąsias vietas: moterų Fit-Model ir moterų bikini iki 172 cm kategorijose (treneris Marius Blaževičius, „Team Kūno kultas“, Kaunas). Aukso medalį ir pirmą vietą iškovojo Lukas Salemonas vyrų figūros iki 176 cm kategorijoje (treneris Marius Blaževičius, „Team Kūno kultas“, Kaunas). Sidabro medaliu pasipuošė antrąją vietą iškovojęs Paulius Laukaitis vyrų kultūrizmo iki 80 kg kategorijoje, o jo komandos draugas Andrius Paknys – bronzos medaliu už trečiąją vietą veteranų vyrų kultūrizmo kategorijoje (treneris Šarūnas Raižys, „Minotauras“, Kaunas). Penktąsias vietas vyrų klasikinėje figūroje laimėjo Domantas Šunokas (treneris Marius Blaževičius, „Team Kūno kultas“, Kaunas) ir Gitana Bervingaitė moterų Wellness iki 163 cm kategorijoje (treneris Šarūnas Raižys, „Minotauras“, Kaunas), šeštąsias vietas laimėjo Nadia Savchenko moterų bikini iki 162 cm kategorijoje ir Lina Kraftė moterų bikini iki 169 cm kategorijoje (abiejų sportininkių treneris Marius Blaževičius, „Team Kūno kultas“, Kaunas), aštuntąją vietą moterų kūno fitneso kategorijoje užėmė Agnė Valiūnaitė-Ročė (treneris Šarūnas Raižys, „Minotauras“, Kaunas).

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija sportininkams linki ne mažiau sėkmingų startų artėjančiuose Lietuvos (balandžio 21 d. Kėdainių arena) ir Europos čempionatuose (vyks pirmąją gegužės savaitę, Santa Susanna, Ispanijoje), o skaitytojus kviečia į pirmąjį Lietuvos Fitness Challenge čempionatą, kuris vyks 20 d. Kėdainių arenoje. Fitness Challenge tai yra dinamiška sporto rungtis, susidedanti iš 6 jėgos pratimų, ir yra skirta sportininkams, kurie teikia pirmenybę raumenų jėgai ir ištvermei. Fitness Challenge rungties tikslai: propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skatinti siekti puikių fizinių rezultatų bei sudaryti sąlygas įvairiomis amžiaus grupėms išbandyti savo fizines ir emocines galimybes.

RĖMĖJAI

Socialiniai tinklai